Blog

Piszę sobie czasem tu o fotografii, kawie, gadżetach i tym co mi zalega na sercu.

I'm my own worst enemy

Wake in a sweat againAnother day's been laid to waste In my disgrace Stuck in my head again Feels like I'll never leave this place There's no escape I'm my own worst enemy

I've given up... I'm sick of living Is there nothing you can say? Take this all away I'm suffocating! Tell me what the fuck is wrong with me!

I don't know what to take Thought I was focused but I'm scared I'm not prepared I hyperventilate Looking for help somehow somewhere And no one cares I'm my own worst enemy

I've given up... I'm sick of living Is there nothing you can say? Take this all away I'm suffocating! Tell me what the fuck is wrong with me!

GOD!

Put me out of my misery Put me out of my misery Put me out of my... Put me out of my fucking misery!

I've given up I'm sick of living Is there nothing you can say? Take this all away I'm suffocating! Tell me what the fuck is wrong with me!

Przyznać się muszę, że dawno nie słyszałem utworu, który dawał by mi kopa. Faktem jest, że ostatnio gustowałem raczej w bardziej spokojniejszych wykonawcach ale mimo wszystko pewien niedosyt mocniejszego, energetyzującego brzmienia pozostawał i kazał mi takowego szukać. Szukanie się opłaciło i kawałek taki, którego tekst pozwoliłem sobie zacytować powyżej, znalazłem. I to u kogo? U Linkin Park. Na najnowszej ich płycie "Minutes to midnight", którą wiele osób zmieszało z błotem, stwierdziło, że to już nie LP i w ogóle ta płyta pfe i fuj jest. Osobiście uważam album za udany chociaż pewnie dla niektórych jest zbyt odchodzący od tego co było na poprzednich ich wydawnictwach. No cóż. Chłopaki chcieli poszukać, po eksperymentować i i to zrobili. Dla mnie ten eksperyment się udał i im dłużej wsłuchuję się w "Minuty do północy" tym coraz większą przyjemność z tego słuchania czerpię. A już "Given up" czyli kawałek, którego wycinek zdobi tytuł a pełny tekst stoi powyżej jest dla mnie obecnie numero uno z muzyki, którą sobie zapodaję w słuchawki.

Jeśli ktoś jeszcze nie słyszał a bardzo się niecierpliwi żeby zobaczyć o czym ja tu tak bełkoczę to proszę. Jakość nie jest najlepsza ale bywało gorzej na YouTubie:

Muzyka: Linkin Park "What I've done"